Return to site

5 Typy Grilů: Způsob Vybrat Největší Gril Pro Vás

my Všichni pochopit tam skutečně různé vytápění domácností a paliva zdrojů, že může být využila když vaření. Každý z těchto plyn zdrojů mají vlastní kolekce vymoženosti a také nedostatky, spolu s někteří může potenciálně ovlivnit celkově chuť potraviny položky připravené. Dnes, permit se bližší podívejte se několik různé druhy grily že využít každý z těchto plyn zdroje. 

1. Grily Na Dřevěné Uhlí 

Grily na dřevěné uhlí skutečně dlouho skutečně preference vnější kuchaři pro hodně důvody. Uhlí gril je vlastně jednoduché použití, , stejně jako foodies po kouřové, bohatý chuť, které uhlí akcie. 

Všechny grilování provoz spolu s několik jednoduchá podobnosti. Vzduch spotřeby leží k dně výbava na grilování , stejně jako je to změněna ručně. Když vzduch vstoupí gril, ubíhá podnítil uhlí a také východy prostřednictvím přidáno air vent na vrcholu grilu, identické na dřevo trouby. Více vzduchu, že skutečně povoleno jít na a jít ven gril, teplejší gril je získat. 

Jeden výhody mít schopnost upravit vzduchu spotřeby , stejně jako výfukových je vlastně, že jakmile teplota podporuje v teplota regionu přání připravit, to obecně nadále kontinuální a pravidelný během vaření metoda, podává tam stačí uhlí udržovat to běží na temp. 

Je to , konkrétně cenný když vaření odolnější snižuje masné výrobky prodloužený časové rámce, což umožňuje je přestávka v zadávací maso s extrémně patrný příchutě. 

2. Grily Na Dřevěné Uhlí 

Konvice grily jsou jen jedním z absolutní většina často identifikovat druhy gril. Oni skutečně jednoduché, v form konvice a obsahuje málo mnohem více než výkyvné dně, těsné, kompletně vyjímatelná víko, stand up, a grilovací rošty. Charcoal enters all-time low of the grill, zrušeno malý nastrouháme, že je možné pro ash a další vaření trosky drop snadno z teplé zdroj a udržovat i proudění vzduchu nad uhlí. 

Některé primární výhody to především forma gril je vlastně je to jak mobilní může být. Konvice grily jsou obecně vyrobena z kovů a jsou docela lehký. Oni jsou k dispozici v různé velikosti však jsou hlavně přenosné a také většinou potřebují méně uhlí použít. 

3. Kamado Grily 

Kamado grilů, občas odkazoval se na jako keramické kuřáci tabáku nebo i "egg grily," skutečně další sofistikované model barbecue a také máte prudce uznání over posledních 10 let. Kamado grilů servis několik stejný konceptů konvice grily ale mají hrst specifické rozdíly.  

Na kamado gril skutečně ještě prodloužený design, , že podobné tvar vejce. Oni jsou mnohem větší než konvice gril vzhledem k tomu, že typ gril je vlastně obecně vytvořila z silnější keramické přípravku a také mohou snadno analyzovat kdekoli mezi 150-500 liber, v závislosti na jeho vlastní rozměr. 

Vzduch oběhu , stejně jako teplota je to stále moderované pomocí dně a také horní podobné konvice gril, ale v důsledku jeho tepelnou hmotnost a další z a řemeslně koncept, i malý úprava na kamado gril mohou snadno vytvořit podstatné změny teplota. v důsledku tloušťka , stejně jako tělesné hmotnosti kamado gril, kryt nebo dome je to rozhodně ne obvykle odklizeny zcela, , stejně jako je vlastně zahnutý base grilu s strong, jaro-naložený panty. 

Jednou získat uhlí začali, kamado gril bude většinou pre-teplo pro 45 minut hr odnést jeho tlustý zdi struktur u požadované teplota před příprava jídla. To využívá přírodní, dřevěná otok uhlí jako tepla zdroj, aby méně popela než vyroben uhlí brikety. Někteří grilování a barbeque milovníci věří dřevo knedlík uhlí má ideální chuť. 

I když kamado grilů vyčnívat jako velmi teplé teplé resource, flexibilita vaření na všechny produkuje je žádoucí. populární doplněk pro gril kamado je vlastně teplo deflektor. To podobá tlustý pizza rock a také dodává barikádu mezi velmi teplá uhlí , stejně jako potraviny. Využití teplo deflektor umožňuje forma gril připravit více jako trouby a převodovky tepla na vaši potraviny pocházející z všech pokyny. vytváří velmi konzistentní teplé spolu s méně míst , stejně jako funguje správně vaření každá věc z pizzy, tvarohové koláče; skutečně omezena pouze po představivost. 

4. Grily Na Pelety 

I když na pelety grily skutečně byla vlastně pro o 30 let , že skutečně přišel bestseller grilování over posledních 5 let jako prospěšné , stejně jako chutné alternativy. Mezi absolutní většina přitažlivé aspekty pelety gril je vlastně je opravdu slouží jako oba kuřák a gril, zhotovení kombinace 2 úžasné marketing funkce. 

Kvality potravin dřevo pelety o velikost of a black-eyed hrášku jsou plné v nádoba a skutečně vydal přístřešek nádoba spolu s auger. v Závislosti na co teplota upřesnit grilu, termostat a zbavit hrnec práce online udržet grilu u chtěl temp. Vzhledem k tomu, že digitální teplota příkazy skutečně vždycky zvyknout udržovat grilu ve vašem uvedeno sortiment, tam nejsou mnoho oprav vytvořit okamžik získat vařič běží standardy. 

přijde, především spolu s kuchaři jako bůček, žebra, a také velké peče, povolení že jsi permit vepřové kuchař bez hodně dozoru. Protože digitální prostředí, typ nejlepší grily vykonává vyžadují zdroj, která by měl skutečně připojených v celém celého připravit , stejně jako cool-down proces. 

Pelety grily máte posedlý záznam ne hořící nebo i browning maso jako úspěšně jako různé další grily, ale někteří dodavatelé skutečně pomohl fantastické pokroky v změna chápání pelety grily a také jsou představí pokrmy s pozoruhodný char a také gril stopy. 

5. palivo a propanové grily 

Ohniště, Terasa a také Barbecue Association (HPBA) odhady, že 72% lidé domácností mají gril a také mnohem více než 200 milionů osoby může si vnější vaření. Plyn a propan grily make up většina tyto grily , stejně jako tam jsou mnoho stylů rozhodnout, na. 

Benzín , stejně jako plyn grily všechny práce podobně, s tepelná jednotek většinou vydávat kolem 40.000 Btu tepelná energie, střelby na 3, 4, nebo i více tepelná jednotek vařit potraviny z níže uvedené s buď přímé nebo i sekundární teplo. 

Aspekt odvolání plynové grily je vlastně, že se přišel, že zahřátí rychle, a také tam jsou mnoho příslušenství options k dispozici zvýšení příprava jídla zkušenosti. Doplňky včetně okraj topení, světla, součástí jídla termostatů, a specializované masné výrobky pálivé regionů směs gizmos a také triky, a průmyslu je to pravidelně včetně značka new technologie. 

gril, stejně jako plynu kamna, jsou okamžitě a také zavolat nejkratší částka pre-topení před jste mohou snadno start grilování a bude add trochu extra chuť přezkoumána uhlí nebo pelety grily.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly